درباره ما

در مورد ما بیشتر بدانید

موسسه تن آزما با هدف فرهنگ سازی سبک زندگی سال، فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و این راه را با به کارگیری متخصصین پزشکی ورزشی، فیزیولوژی ورزشی و تغذیه و با طراحی اختصاصی سامانه هوشمند و فروشگاه محصولات ورزشی میسرتر از قبل نمود.

سامانه هوشمند تن آزما یک تکنولوژی جدید در حوزه مربی گری آنلاین می باشد و مربیان تن آزما می توانند بعد از آنالیز بدنی کاربران با اطلاعات بیشتری برنامه های تمرینی وغذایی طراحی کرده و در اختیار کاربران قرار دهند. همچنین با استفاده از پنل این سامانه مربیان و کاربران به راحتی باهم ارتباط برقرار می کنند.

و از سوی دیگر با توجه به نیاز ورزشکاران، بستری آماده شد که بتوان تمامی مکمل ها و کالاها دارای کد IRC وزارت بهداشت و مجوز از سازمان غذا و دارو و تجهیزات ورزشی، بدون هیچ واسطه ای در اختیار ورزشکاران قرار گیرد. همچنین مشاوره جهت خرید محصولات و پشتیبانی و ارسال سفارشات در تن آزما به صورت کاملا رایگان و تخصصی انجام می شود.

همچنین آکادمی تن آزما با هدف تربیت، توسعه و توانمندسازی مربیان ورزشی و ورزشکاران آغاز به کار کرده و به پشتوانه‌ تجربه‌ متخصصین مربوطه می‌کوشد که با تهیه دوره های آموزشی با کیفیت دز زمینه علم تمرین، علم تغذیه و حرکات اصلاحی نیازهای عمومی و تخصصی آن ها را پوشش دهد